بسمه تعالی

شرکت تولیدی و صنعتی ایران انشعاب با تکیه بر نیم قرن تجربه در تولید کلیه لوازم آبرسانی پس از انجام تحقیقات وسیع با همکاری گروهی از نیروهای متخصص در صنعت کنتور آب فعالیت خود را از سال 1361 آغاز و افتخار دارد با اخذ پروانه بهره برداری شماره 26/48947 از وزارت صنعت، معدن و تجارت با نصب ماشین آلات و دستگاههای تست پیشرفته تولیدات خود را در اندازه های 1/2 تا “2 روزه ای برنجی و پلیمری در انواع مولتی جت و پیستونی و همچنین “2 الی “20 فلنج دار توربینی صنعتی و کشاورزی به صنعت آب کشور تقدیم نماید.

سال 1342 : بنیان گذاران این شرکت اولین پروانه بهره برداری در زمینه تراشکاری را دریافت نموده و آغازی بر فعالیت 50 ساله این شرکت داشته اند.

سال 1356 : با همکاری گروهی از تولیدکنندگان و بازرگانان (سرمایه گذاران) دومین کارخانه تولید کنتور آب در ایران را تاسیس نموده اند.

سال 1361: شرکت ایران انشعاب با هدف تولید در زمینه شیرآلات بهداشتی شروع به فعالیت نمود.

سال 1372 : این شرکت مجوز تولید کنتور آب را از وزارت صنعت دریافت نمود. با توجه به اتفاقات و شرایط بازار در سال 1376 تولید شیرهای صنعتی را متوقف و تمام توان خود را در تولید کنتور های آب به کار گرفت.

سال 1378 : واحد تحقیق و توسعه ایران و انشعاب ، با هدف توسعه سیستم های نوین راه اندازی شد.

سال 1382 : اولین سیستم قرائت از راه دور با همکاری سازندگان بزرگ از کشور ترکیه رو نمائی گردید.

سال 1386 : شرکت همچنان گام های توسعه ی خود را بر داشته و در این سال ها تعداد نیروهای شرکت ایران انشعاب از مرز 100 نفر گذشت. همچنین دریافت ایزوی استاندارد سیستم های مدیریت کیفیت (ISO 9001) را در همین سال رقم زد.

سال 1392 : همکاری نزدیک با یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کشور چین جهت توسعه محصولات جدید شروع شد.

سال 1396 : شرکت ایران انشعاب با ارائه ی نسل جدید تکنولوژی اندازه گیری (کنتورهای هوشمند اولتراسونیک)، با هدف سازگاری با فناوی های روز دنیا و بهبود مدیریت منابع آب کشور قدم به مرحله ی جدیدی گذاشته است.